Odrzucona Skarga
Nick oskarżonego: Chris
Data złamania regulaminu: 15-07-2019 godz: 16:15 - 16 40
Powód skargi: moderator dał mi warna mimo że nie złamałem regulaminu.
Opis skargi: napisałem ku/as/m gdzie jest zakryte 30% a mimo to dostałem za to słowo 2 warny ( bo napisałem 2 razy, raz tak po prostu na chacie dla beki, a drugi raz żeby zapytać Firkasa czy za to powinienem mieć warna) Potem duzo pisałem i w ogóle, i pewnie to za to dostałem potem muta. 
Dowody:[Obrazek: Aw4yNd8]https://imgur.com/a/Aw4yNd8
Z tego co widzę na screenach Chris dał warna poprawnie.
Słowo które napisałeś zakryłeś w 28% niby 2 % różnicy, ale jednak jest. Miał prawo dać ci warna.

Poczekajmy na decyzję właściciela.
Myślę, że oprócz tego i tak Chris był hojny bo TenZnany prowokował później ciągle i wyzywał, że biorą na modów byle kogo. :v
Więc zasłużył na nie.
czy powinien dawać mi potem drugi raz tego warna za to że chialem się spytać Firkasa czy za to powinien dać mi warna?

A po za tym rafal nie powinieneś tutaj pisać bo jestes przeciwko mnie tylko dlatego ze mnie nie lubisz :P
A skąd wiesz, że Firkas był na serwerze jeżeli tak było napisać to na chacie prywatnym lub na komendzie /helpop(chyba) a nie ponowić to na ogólnym.
Własnie to napisałem chwile po tym jak on wbij na serwer. nie pisalo nic że opuścił serwer
I nie pomyślałem po prostu zeby na /helpop napisac. ale to nie powód przecież żeby od razu warna postawić.
Jak Chris daje warny na prawo i lewo za byle wulgaryzm. Od kiedy k///as to wulgaryzm taki ze trzeba za niego warna dać???
Skąd wiesz, że Firkas był na serwerze? Ja go jakoś nie zauważyłem :) Myślę, że musimy po prostu poczekać na osąd Firkasa.
/Zły dział - przenoszę
Do mnie nie pisze się na chacie ogólnym, tylko na helopie.
Nawet nie było mnie na serwerze, nie wiem skąd sobie to wymyśliłeś.
Zarówno pierwszy jak i drugi warn był SŁUSZNY.
Mute na 5 min - zgodnie z regulaminem został przyznany SŁUSZNIE.
"Jak Chris daje warny na prawo i lewo za byle wulgaryzm." Takie jest jego zadanie...
"Od kiedy k///as to wulgaryzm taki ze trzeba za niego warna dać???" Ehh... Nie będe komentował.
Skargę odrzucam.
Twoja skarga została odrzucona, jeżeli z tym się nie zgadzasz zgłoś to moderatorowi, który ją odrzucił.

[Obrazek: skargaodrzucona.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości