Przyjęta System skrzyń na terenie gildi + Ranga SVIP
Chciałbym poruszyć temat skrzyń na terenie wrogich gildi,gdyż irytujące jest to,że nie da się ich otworzyć i trzeba je wysadzać.

Otóż moja propozycja brzmi następująco, niech system z nieotwieraniem skrzynek zostanie tylko niech będzie aktywny na gildiach z włączoną ochroną natomiast na gildiach bez obrony skrzynki trzeba było by zabezpieczyć starą jak świat metodą a mianowicie postawienie dowolnego bloku nad skrzynią uniemożliwiając tym samym jej otwarcie.

Następną propozycją już mniej ważną do rozpatrzenia jest ranga SVipa.

Sam pomysł wyglądał by tak że miałby Svip  dostęp do kitu Vipa ale kosztem tego że z 5dni cooldown'a(na kit) wynosił bym tych dni 7.
Jest to pomysł który kiedyś tam przeleciał mi przez głowę i uznałem że warto by było to też przytoczyć.

+Dodanie specjalnych handlarzy na spawnie dla Vipów/Svipów
 Którzy sprzedawali by np: Butelki z exp'em czy np jakieś specjalne książki z enchantami, akurat ta kwestia do przemyślenia.
<p><br></p>
Odnośnie blokowania skrzynek - wola graczy. (może zrobimy ankietę?)
SVIp - jak najbardziej możemy zrobić takie cooldowny
Strefa handlu dla Vipa/Svipa też spoko pomysł, tylko jeszcze jakby pojawiły się propozycje na przedmioty było by miło ;d

Czekam na wypowiedź graczy.
Jestem za z tymi skrzynkami.
I podoba mi się pomysł ze sprzedawcami dla vipów/svipów.
Propozycje jako przedmioty to:
Butelka exp, perły, totemy nieśmiertelności, może możliwość kupna dykty proszku duszy lasu.
książki ciernie 1, ostrosc 3, grabiez 2, zaklety ogien 1.
mały poziom książek bo jednak można je łączyć
też jestem za skrzynkami i sprzedawcami
Ja uważam że ten pomysł nie jest zbyt dobry. Jeśli by odblokować skrzynie to Claim gildii wydaje się bezcelowy. I tak można teraz wejść na teren gildii otwierając drzwi oraz używać mechanizmów. Uważam że obecny system jest dobry.
(15 Lip 2019, 22:50)Vakarian napisał(a): Ja uważam że ten pomysł nie jest zbyt dobry. Jeśli by odblokować skrzynie to Claim gildii wydaje się bezcelowy. I tak można teraz wejść na teren gildii otwierając drzwi oraz używać mechanizmów. Uważam że obecny system jest dobry.

Drzwi oraz więszkość mechanizmów również można zabezpieczyć zaledwie jednym dowolnym blokiem, uważam że nie jest to problem jeżeli komuś zależy na gildi, i która gildia ma drzwi na wejściu :P

Pozdrawiam.
Kilka pomysłów co do Przedmiotów w sklepie dla Vipów i Svipów
-Vipy
>Książki ochrona II, Ostrość II,Grabież I, Niezniszczalność II
-Svip
>Książki ochrona III, Ostrość III,Grabież II, Niezniszczalność III,Morska Fortuna I,Fire aspect, infnitke.
+Tylko dla Svipów np Dostępny harpun do kupienia
Myślałem też nad np zniżkami na waluty normalnie jest 64>1>64>1 vip albo svip mógłbym mieć np 48>1>48>1 czy coś takiego.
jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to dopisze,na razie to tyle ode mnie dajcie znać co myślicie :)

Pozdrawiam.
(16 Lip 2019, 20:00)Preecel napisał(a): Myślałem też nad np zniżkami na waluty normalnie jest 64>1>64>1 vip albo svip mógłbym mieć np 48>1>48>1 czy coś takiego.

A czy czasem wtedy gracze nie będą mogli je wymieniać u zwykłego bankiera. Czyli wymieniaja 48 na rdorka i u zwykłego rdora na 64 rcoin u bankiera.
(16 Lip 2019, 22:21)Beska123123 napisał(a):
(16 Lip 2019, 20:00)Preecel napisał(a): Myślałem też nad np zniżkami na waluty normalnie jest 64>1>64>1 vip albo svip mógłbym mieć np 48>1>48>1 czy coś takiego.

A czy czasem wtedy gracze nie będą mogli je wymieniać u zwykłego bankiera. Czyli wymieniaja 48 na rdorka i u zwykłego rdora na 64 rcoin u bankiera.

Ten wątek już został odrzucony.
<p><br></p>
Na tej edycji już tych skrzynek zmieniać nie będziemy.
Strefa Vip/SVip zostanie dodana

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości