Zamkniety Stworzenie Gildi
Witam mam pewnien problem a mianowicie gdy stworzyłem gildie razem z tym stworzyło sie "serce" gildii czego nie wiedziałem ze takie coś się robi ponieważ na innych serwerach takiego czegoś napisane. Na tym serwerze też to nigdzie nie pisało ale do rzeczy podczas tworzenia gildi stworzył mi sie duży kloc z obsydianu który zniszczył mi wszystkie skrzynki z drogocennymi itemami które w 10 sek znikneły. Mam prośbe co do tego jest ktoś mi w stanie zwrócić itemy i przestawić tego duzego kloca obsydianu w inne miejsce ponieważ stoi on w totalnie beznadziejnym miejscu. Mój nick w grze: Szagrabany
(27 Lip 2019, 15:16)Szagrabany napisał(a): Witam mam pewnien problem a mianowicie gdy stworzyłem gildie razem z tym stworzyło sie "serce" gildii czego nie wiedziałem ze takie coś się robi ponieważ na innych serwerach takiego czegoś napisane. Na tym serwerze też to nigdzie nie pisało ale do rzeczy podczas tworzenia gildi stworzył mi sie duży kloc z obsydianu który zniszczył mi wszystkie skrzynki z drogocennymi itemami które w 10 sek znikneły. Mam prośbe co do tego jest ktoś mi w stanie zwrócić itemy i przestawić tego duzego kloca obsydianu w inne miejsce ponieważ stoi on w totalnie beznadziejnym miejscu. Mój nick w grze: Szagrabany

Prawdopodobnie itemy nie zostaną zwrócone; "9. Administracja nie odpowiada za stracone przedmioty, śmierci czy oszustwa innych graczy podczas wymian." a odnośnie "kloca" z obsydianu czekaj na odpowiedz administracji.
Nie jesteśmy w stanie zweryfikować jakie przedmioty były w skrzynkach a co za tym idzie ich zwrócić.
A całą obsydianową otoczkę serca musisz sam usunąć kilofem.
Temat został zamknięty przez moderatora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz użyj przycisku zgłoś.

[Obrazek: tematzamkniety.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości