Szybka Rekrutacja na Moderatora

AKTUALNIE SZYBKA REKRUTACJA JEST ZAMKNIĘTA.

W związku z wyjazdami/problemami technicznymi/degradacjami moderatorów, potrzebujemy 2 osób do kontrolowania chatu.
Przymykamy mocno oczko(tylko jedno, drugie wciąż patrzy) na wymagania.
Wzór

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc.[/b]
[b]Kontakt:[/b]
[b]Zapoznałem(am) się z regulaminem serwera Minecraft oraz Forum:[/b]

Swoje podania piszecie w tym temacie.
Zakaz wypowiadania się na temat podań innych osób w tym temacie.

Odpowiedz
Nick: Bayka
Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc. Pełniłam podobne stanowisko na kilku serwerach, jestem komunikatywna, staram się pomagać graczom w miarę swoich możliwości. Wiem, że na serwerze nie gram długo, ale zawsze możecie mnie przyjąć na okres próbny. Dodatkowo nie widziałam jeszcze żadnego moderatora.
Kontakt: Forum lub Minecraft
Firkas napisał 17 Sie 2019, 18:45:
Podanie przyjęte.
Odpowiedz
Nick: Saweczeq
Kilka słów o sobie: Byłem już Moderatorem na kilku innych serwerach, w tym na serwerze typu survival + gildie,lubię wchodzić w interakcję z graczami oraz jestem skory do pomocy innym, gram w mc od wersji 1.5.2, z przerwą od wersja 1.8 do wersji 1.10, ale nie sądzę że będzie miało to negatywny wpływ, dlatego więc więc myślę że nadaję się na rolę Moderatora
Kontakt: Discord, Forum lub sam Minecraft
Firkas napisał 25 Wrz 2019, 02:09:
Szybka rekrutacja jest aktualnie zawieszona.
/Gracz zbanowany
Odpowiedz

Nick : Duzila

Kilka słów :  W mc gram już parę dobrych lat , już parę razy pełniłem taka funkcje i chwalono mnie i potrafię być po 10 godz na serwie i staram się pomagać gracza i być miłym dla innych i oferować swoja pomoc w razie czego.

Kontakt : to w mc albo na forum

Firkas napisał 25 Wrz 2019, 02:10:
Odrzucone.
/Gracz zbanowany
Odpowiedz
Nick: DzikusEK01

Kilka słów o sobie, doświadczeniu, etc : Gram w minecraft ponad 4 lata dużo razy byłem moderatorem, adminem potrawie spędzić na serwerze ponad 1,5 h. Lubie bardzo pomagać graczom i jestem miły i kulturalny. Był bym bardzo zadowolony gdybym mógł zostać tym moderatorem.

Kontakt : Minecraft lub Forum.
Firkas napisał 10 Paż 2019, 18:55:
Podanie odrzucone.
Gracz zbanowany.
Odpowiedz
Nick: rozdumka_
Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc. A więc tak, nazywam się Łukasz. Mam 14 lat, oraz w tym roku uczęszczam do klasy 8. Pełniłem funkcje administratora na kilku/kilkunastu innych serwerach. Jestem osobą obiektywną, kulturalną, oraz miłą, co pozwoli mi dobrze porozumiewać się z graczami. Kiedy upadne, nigdy się nie poddaje, zawsze próbuje wstać własnymi siłami na nogi. Kiedy gracz potrzebuje pomocy, nie zamiatam tego pod tzw. "dywan" tylko staram się dotrzeć do sedna.
Kontakt: Forum/Discord/TS/Mumble
Firkas napisał 02 Lis 2019, 12:50:
Gracz zbanowany.
Odpowiedz

Nick: Kubin2000

Kilka słów o sobie: Byłem już adminem na innych innym serwerze ogarniam podstawowe komendy.

Jestem komunikatywny oraz staram się pomagać innym graczą .

Często gram gram na serwerze.

Przyczyniłem się już do zbanowania wielu cheaterów.

Kontakt Minecraft ,Discord, Forum

Firkas napisał 02 Lis 2019, 20:35:
Podanie zaakceptowane.
Odpowiedz

Nick: Ziembicky
Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc. Pełniłem rolę moderatora bądź admina na dwóch serverach, jestem obiektywny, ale stanowczy jeżeli chodzi o kłótnie na serverze.Dodatkowo jestem bardzo aktywny.
Kontakt: poprzez forum bądź na serverze.
Zapoznałem się z regulaminem serwera Minecraft oraz Forum: Oczywiście :)

Firkas napisał 02 Lis 2019, 20:35:
Podanie zaakceptowane.
Odpowiedz

Nick: mr__cat__

Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc. jestem łasy na kille i  gram tu od września
Kontakt: discord
Zapoznałem(am) się z regulaminem serwera Minecraft oraz Forum: tak

Firkas napisał 02 Lis 2019, 20:37:
Podanie odrzucone, w ostatnim czasie miałeś bana za multi.
Odpowiedz

Nick: reinborovv

Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc. Jestem osobą stanowczą, nie lubię kłótni, staram się pomagać innym na ile mogę.

Kontakt: Instagram/ serwer

Zapoznałem(am) się z regulaminem serwera Minecraft oraz forum: Tak

Firkas napisał 04 Lis 2019, 23:14:
Podanie przyjęte, na okres próbny.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości