Szybka Rekrutacja na Moderatora
Nick: Riko_FR

Kilka słów o sobie: Byłem supportem na znanym serwerze, pomagam innym graczą
gram na serwerze od kilku edycji

Kontakt Teamspeak Discord Minecraft
Firkas napisał 05 Lis 2019, 19:33:
Odrzucone.
Odpowiedz
Nick: FudzoL0L
Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc.: Mam na imię Bartosz, wiek 17. W styczniu osiemnastka ;D Jestem spokojnym, cierpliwym człowiekiem z poczuciem humoru o wysokim poziomie kultury. Posiadam bardzo duże doświadczenie w branży Minecrafta, przygodę taką na poważnie z Minecraftem zacząłem w 2012 roku i od tamtej pory jest to w moim życiu gamingowym jedna z kilku podstawowych gier. Prowadziłem kilka serwerów o różnych tematykach od Survivala po Mini Games itp, przede wszystkim znam się na zarządzaniu, organizacji itd. Jestem pewny, że poradziłbym sobie na takiej posadzie.
Kontakt: Używam TS'a, mogę także discorda, a tutaj proszę g-mail: fudzo.yt@gmail.com
Zapoznałem(am) się z regulaminem serwera Minecraft oraz Forum: Tak
Firkas napisał 08 Lis 2019, 04:23:
Podanie przyjęte.
Odpowiedz

Nick: kozak
Kilka słów o sobie, doświadczeniu etc.: Witam, Mam na imię Olaf i liczę sobie 18 lat. Jestem z Krakowa i uczęszczam do szkoły ponadgimnazjalnej. Interesuję się sportem oraz esportem. Lubię sobie pograć w gry takie jak minecraft ze znajomymi. Piszę to podanie, ponieważ po dołączeniu na serwer poświęcam dosyć dużo czasu na grę i chętnie bym dołożył cegiełkę do pomocy przy serwerze. Jeśli chodzi o doświadczenie w roli moderatora na serwerze minecraft to nie mam żadnego, aczkolwiek nie miałbym problemu pełnić obowiązków moderatora. Rekrutacja jest nadal otwarta, więc próbuję swoich sił. Potrafię zachować kulturę oraz chłodną głowę. Z chęcią mógłbym przyczynić się do poprawy serwera jeśli dostanę ową szansę. Myślę, że pomoc innym i co najważniejsze pilnowanie chatu od słów nie na miejscu byłoby dla mnie odpowiednim zajęciem wykorzystanym w wolnym czasie na serwerze. Pozdrawiam kozak
Kontakt: Korzystam z teamspeaka3 oraz gadu gadu-58393466
Zapoznałem(am) się z regulaminem serwera Minecraft oraz Forum: Tak .

Firkas napisał 11 Lis 2019, 03:29:
Odrzucone, szybka rekrutacja jest zamknięta.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości