Odrzucone Podanie na Moderatora | TeNSHIN
Imię:
- TeNSHIN_

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum:
- 12/24 h

Staż na forum :
- Dobry

Dlaczego Ty:
- Chce kandydować na moderatora bo jak widzę co tu sie od janiepawla to ja nie wierze, widzę jak większość moderatorów zamiast zajmować się swoimi obowiązkami. To po prostu wychodzi z serwera gdy rozkręca sie zadymka i zatarg między graczami. Dochodzi też do poważniejszych czynów. Jestem osobą szanującą regulamin i jestem bardzo sprawiedliwy w sądzieniu innych graczy za swe winy. Ostatnio gram z znajomymi na tym serwerze bardzo często więc mogę być pół dnia nawet na serwie.

Doświadczenie:
- Byłem Moderatorem jak i Administratorem na kilku innych serwerach z Minecrafta, oczywiście nie będe wymieniał na jakiś gdyż podejdzie to pod reklamę a to nie o to tutaj chodzi. Myślę że nadaje się na te rolę w sam raz.

Kontakt:
- Discord : TeNSHIN#5275
Przepraszam za to co zaraz napiszę. Ale myślę, że tytul "Rozgarnięty Gracz" tobie nie pasuje.

-Co to znaczy staż na forum "dobry"? Jest to twoj pierwszy post. Konto nawet nie ma 24h.
-W imię wpisałeś nazwę swojego konta.
-Napisałeś podanie na moderatora, ale forum. Nie serwera Minecraft.
Pisząc juz o serwerze minecraft co znaczy "... większość moderatorów zamiast zajmować sie swoimi obowiązkami." Jak dla mnie jest to obraza innych moderatorów owego serwera. Nie mi oceniać czy ich to uraziło.

Jeżeli chcesz napisac podanie jeszcze raz. To zrób to w odpowiednim dziale.

Zamykam.
[Obrazek: b_560_95_1.png]
Twoje podanie zostało odrzucone, powodzenia następnym razem!

[Obrazek: podanieodrzucone.png]
[Obrazek: b_560_95_1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości