Odrzucona dodanie expiarki/kopalni z kwarcem dającej exp
#1

Witam,

Piszę z prośbą o dodanie na serwer expiarki lub miejsca, które umożliwiałoby jakkolwiek zebranie poziomu potrzebnego do zenchantowania zbroi/miecza itp.

Jest to bardzo niezrównoważone, ponieważ normalny gracz musi nie dość że znaleźć diamenty potrzebne na armor to jeszcze dodatkowo exp wykopywać z rud co jest bardzo czasochłonne i w mojej opini jest to kompletna strata czasu, a jeżeli ktoś chce mieć dobry set bez zmarnowania bardzo dużej ilości czasu na wydobywanie expa z węgla/redstone lub wcześniej wsponianych diamentów musi kupić vipa/svipa co już kompletnie nie ma sensu.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i wybudowanie expiarki lub /warp kopalnia, w której gracze mogliby kopać cobla aby zebrać coiny, ale też zdobywać exp na np. blokach kwarcu


Pozdrawiam Gracz

#2
to idz se kopac kwarc i masz szybko lvl
#3
Każdy, może przecież wybudować własną expiarkę. Zdobywanie expa jest częścią gry. Może i jest czasochłonną czynnością, ale dzięki temu zdobycie oraz stracenie całej zbroi budzi w graczach więcej emocji. Możliwe, że inni gracze zrobili już własną expiarkę to może być nie fair względem ich.


Napisane w złym dziale. Przenoszę.
#4
Twoja propozycja nie spodobała się :/

[Obrazek: propozycjaodrzucona.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości