Skarka RIko_FR xkrei

Nick oskarżonego:Riko_FR, xksrei
Data złamania regulaminu:20-102019 około 13:40
Powód skargi:Nieuczciwośc i obraza.
Opis skargi: Powiedzialem do Riko i ziembickiego pajace. Specjalnie mowie pajace bo nie chce używac jakiś obraźliwych typu debil, czy cos, A oni coś u mnie pajacowali przy gildi dlatego Pajace. Napisali wtedy że to obraza. ( MIMO ze przedtem uzywalem tego wiele razy, i ani oni ani nikt inny nie uznal ze to jest obrazliwe. ale ze byli na mnie wkurzeni i byl ,admin'to powiedzieli ze to ich obraza. No i xksrei dal i warna. powiedzialem ze to nie jest obrazliwe. On powiedzial ze to ich obrazilo to wtedy mógł mi dać.A ja napisalem wtedy ze jakbym nazwal chlopaka dziewczyną to czy też dalby warna? a on to zostawił bez komentarza.Powiedzial ze jezeli 3 osoby
powiedza że to obrazliwe to wtedy może. Zapytalem wtedy go kto niby tak mówi. Ziembicki i RIko to jest dwoch. On powiedzial żę Riko ziembicki i ON.
 natomiast kiedy Riko_FR mnei ,,wyzwal'' bo powiedzial ze dzieci i ryby głosu nie mają. To on dał mu ostrzezenie slowne. co bylo wg nie uczciwe. Więc albo usunie mi tego warna albo niech da Riko warna wtedy.

Dowody:  

https://imgur.com/a/tIlAw8n 

a tak wg. co to za bayki komentarz? lalalla?

Temat zostaje przeniesiony do archiwum!

[Obrazek: tematprzeniesiony.png]
[Obrazek: b_560_95_1.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości