[Porpozycje] Serwer

Witam, chciałbym przedstawić moje 3 propozycje:

1.

Dodanie pluginu SpawnerSilk, dzięki niemu będziemy mogli za pomocą kilofa z jedwabnym dotykiem zebrać spawner mob i np. postawić go gdy będziemy budować expiarke. Myślę, że jest to bardzo przydatne i według mnie brakuje tego plugina na serwerze.

2.

Kolejna propozycja dotyczy waluty serwerowej i handlarzy na spawnie, według mnie brakuje tam więcej rzeczy do wzięcia za walutę niż oddanie rzeczy, a otrzymanie waluty. Przede wszystkim dodałbym więcej rzeczy do wymiany np. za rcoinsy u rolnika jakieś jedzonko do wzięcia, a nie tylko wędkę, a u wieśniaków Svipa i Vipa więcej rzeczy + ciekawszych np. płomienne różdżki, kwarc itd + więcej enchantowanych książek i ciekawszych.

3.

Następna dotyczy gwałtownego spadku tpsów i tragiczne lagi na serwerze przy większej ilości graczy, dokładnie przyjrzeć się maszynie na której postawiony jest serwer i albo ją zmienić, albo sprawdzić dokładnie i rozpoznać błędy.

Tutaj jeszcze chcę dopowiedzieć, że na spawnie stoi w jednym miejscu około 15 graczy i system afk jest bardzo późno i przez to są także lagi, proponowałbym zmianę systemu afk i dodanie do maks afczenia 5 minut, potem kick.

Odpowiedz

Zdecydowanie popieram pomysł z kickiem za zbyt długie afk.

Jednak jeśli chodzi o wydobywanie spawnera jestem na nie.

Odpowiedz
Chciałbym dodać, że zauważyłem ostatnio bardzo dziwne zjawisko, ponieważ na serwerze jest 5 osób, a na spawnie stoją postacie graczy, którzy byli jakieś 5 godzin temu na serwerze, dodam że w tym miejscu są okropne lagi i ścinki.
Musi być coś na prawdę popsute w pluginach z tym miejscem.
Odpowiedz
1. Jest to niemożliwe, gdyż dzięki temu można byłoby stworzyć wielki mobspawner co za tym idzie? Spadek TPS.
2. Zamysł celowy. Do kupna tylko najpotrzebniejsze rzeczy, lecz jeżeli wiele osób było by za tym pomysłem może przeszło by to dalej.
3. NIESTETY spadek TPS to wina słabej optymalizacji wersji Minecraft 1.14.4.

Wywalanie afków jestem za.
[Obrazek: b_560_95_1.png]
Odpowiedz
1 bez sensu pomysl niepodoba mi sie
2 kiedys bylo duzo rzeczy i teraz jest spoko jak jest tylko te co sa potszebne
3 kickanie afk spoko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości