Przyjęta Propozycje zmian

Chciałbym przedstawić moje propozycje co do zmian lub nowych rzeczy na serwerze:

1. Chciałbym aby możliwość lotu elytrą dzięki fajerwerkom została przywrócona ale proponuję usunąć/zmienić crafting fajerwerek aby np. były możliwe tylko do zakupu za walutę serwerową lub aby crafting był bardziej "wymagający". Aktualnie elytra jest przedmiotem, któremu zabrano jej główne zastosowanie.

2. Proponuję zmianę pluginu na usuwanie itemów lub dodanie odliczania (10,9,8,...,1,0, usuwanie itemów), dzięki czemu gracze będą czuć się bezpieczniej, a moderacja i administracja będzie miała mniej pracy, oraz zgłoszeń

3. Proponuję dodać nowe itemy/enchanty do sklepu villagerów, np. kupno gliny, piasku, cobbla, clear stone-a, a nie tylko ich sprzedaż

4. Proponuję organizowanie "mini gier" typu zostawienie skarbu na danych koordynatach na mapie, tepnięcie wszystkich na spawn (lub w okolice tej lokalizacji) razem z tymczasowym setem i rozdanie map/kordów z tą lokacją. Stworzyłoby to dobrą atrakcję i dodatkową walkę o skarb :) jest to luźna propozycja ale mam nadzieję, że każdy objaw kreatywności może być fajnie wykorzystany.

Pozdrawiam <3

1.Jest to ciekawa alternatywa jestem totalnie za nią.

2.Problem z Tps raczej nie pozwala na dokładne odliczanie usuwania przedmiotów.

3.Nie mam zdania

4. Sam przykład "minigry" mi się nie spodobał. Chociaż organizowanie różnych takich wydarzeń jest dobrym pomysłem. np. jakiś OX.

[Obrazek: b_560_95_1.png]
1. Przywrócone, w tej edycji nie będzie już utrudnione ich craftowanie.
2. Dodane odliczanie przy 15,10 i 5 sekundach
3. Powielone
4. Jakieś eventy będą, może coś w podobie.
Twoja propozycja przypadła do gustu użytkownikom i administracji, dlatego została przyjęta!

[Obrazek: propozycjaprzyjeta.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości