Odrzucona Zmienienie systemu Mapy

Moim zdaniem na serwerze powinien sie pojawic taki system jak na kwadratowa maskara (szczegóły na yt na filmach youtuberów). W tym systemie chodzi o to żęby świat pomiejszyc do np. 1000 kratek ale żeby wyjsc poza 1000 kratek trzeba wypic potke którą można zrobić np. z łez ducha. Moim zdaniem to zlikwidowało by te potworne lagi. Prosze o rozważenie tej propozycji :)

Ciężkie do zrealizowania, większość graczy osiedliła się już na dalszych odległościach od spawna i pozakładała tam gildie. Było by to nie fair w stosunku do nich. Jestem na nie.

(01 Gru 2019, 18:12)Chris napisał(a): Ciężkie do zrealizowania, większość graczy osiedliła się już na dalszych odległościach od spawna i pozakładała tam gildie. Było by to nie fair w stosunku do nich. Jestem na nie.
jezeli są edycje można to zrobic w nowej edzie

A ja jestem na TAK !, ale trzeba było np. 31 grudnia zakończyć obecną edycję serwera i wystartować 1 stycznia z odświeżonym nowym serwerem prawdopodobnie też na wersji 1.15 bo ma wyjść teraz w grudniu i wykorzystać wszystkie ciekawe i sensowne sugestie graczy :D

(01 Gru 2019, 18:46)FudzoL0L napisał(a): A ja jestem na TAK !, ale trzeba było np. 31 grudnia zakończyć obecną edycję serwera i wystartować 1 stycznia z odświeżonym nowym serwerem prawdopodobnie też na wersji 1.15 bo ma wyjść teraz w grudniu i wykorzystać wszystkie ciekawe i sensowne sugestie graczy :D

To, że wyjdzie nowa aktualizacja do minecrafta niewiele da, jak zawsze trzeba czekać na aktualizacje pluginów potrzebnych do działania serwera.

Twoja propozycja nie spodobała się :/

[Obrazek: propozycjaodrzucona.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości