Przyjęta oszustwo xray

Twój nick: rastamysz
Gra: minecraft
Serwer: minecraft survival + gildie
Nick cheatera: Ricardo_Milos
Data: 28.12.2019
Dowód: https://imgur.com/a/HJZljJx

Skąd wiadomo, że sam nie wykopałeś tego? Coś więcej daj i go ukaramy póki co to jest nic
jak widać na załączonym zdjęciu, gracz wkopał się idealnie do naszej gildii, zabrał wygraną w konkursie elytrę, 4 totemy śmierci, stak bloków diamentów, stak bloków emeraldów, stak bloków złota, 10 staków bloków żelaza, głowę smoka, enchantowane diamentowe zbroje, miecze i kilofy, które wygrałyśmy w konkursach
Ja nie mówię ,że nie zabrał ale taki dowód to tyle co "uwierzyć na słowo"
skoro mieliście tyle rzeczy to może warto było zapobiec takim tragediom i założyć claima?

nie odwracaj kota ogonem tylko tlumacz sie z posiadania xraya ;)

nie kazdy ma gildie, my zdecydowałysmy sie grac na survivalu, ale to nie zmienia faktu ze z powierzchni widziałes nasz dom

rastamysz jak nie możesz przeboleć swojego braku przezorności to nie pisz takich postów tylko zadbaj o spokój ducha , jego rozwój , modlitwę , nie wiem co między wami zaszło ale widać ,że zostałeś ograbiony sprawiedliwie jak na serwerze survival , trzymaj się bracie pozdro!

samanta nie wtracaj sie dla wlasnego dobra

rastamysz ja Ci tylko mówię ,że pod wpływem emocji piszesz bujdy , na luzie to weź , pomyśl ,że czasami tak bywa , że coś się nie układa itp. raz komuś się uda raz Tobie . A tak w ogóle Marek jestem i 29 lat mam a Ty?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości