Zamkniety Błąd z respieniem pod mapą
Każda osoba, która w ten sposób straciła przedmioty(Dokładnie w ten lub ten) niech napisze swój nick z dokładną datą oraz przybliżoną godziną w celu weryfikacji.  Nie jesteśmy w stanie zwrócić dokładnie tych przedmiotów. Jednak damy mały prezent. Błąd zostanie wyeliminowany jak tylko wrócę do domu. 
Dodatkowo jesteśmy w trakcie zmiany maszyny aby ograniczyć do minimum lagi oraz wywalanie serwera. ;-)
Nick: MatiGlati
Godzina 13:55-13:56
25.06.2019
Jeśli trzeba mam nagranie.
Najbardziej zalezy mi na nagrodzie za pierwsza gildie na serwerze oraz diax kilof z szczesciem 3.

//notka od administracji
nagroda za pierwszą gildię była błędem - należy się ona tylko gildii WIND
(25 Cze 2019, 21:07)Firkas napisał(a): Każda osoba, która w ten sposób straciła przedmioty(Dokładnie w ten lub ten) niech napisze swój nick z dokładną datą oraz przybliżoną godziną w celu weryfikacji.  Nie jesteśmy w stanie zwrócić dokładnie tych przedmiotów. Jednak damy mały prezent. Błąd zostanie wyeliminowany jak tylko wrócę do domu. 
Dodatkowo jesteśmy w trakcie zmiany maszyny aby ograniczyć do minimum lagi oraz wywalanie serwera. ;-)

Ja tak zginąłem data: 26.06.2019 godzina około 21:13. Nick SkrytyBrzuszek. Prosiłbym o zwrot chociaż diamentów ,serca oceanu oraz 21 lvl który miałem przed śmiercią.
Nick : DragonPro992
Godzina: ok 13:20
29.06.2019
Nick: Chris
Data: 02.07.2019r. 01:10
Co straciłem: Set 4/3
Nick: Rafalek1999
data: 28-08-2019 15:30 było więcej razy ale nie pamiętam już dat.
2 x razy set 4/3 i raz jakiś zwyczajny diax set

//Notka
28.08, jesteś z przyszłości? Co się wydarzy przez lipiec? xDDD
//
@MatiGlati - rekompensata w ekwipunku
@Judasz - rekompensata w ekwipunku
@DragonPro992 - rekompensata w enderchescie/żeby zrobić w nim miejsce przerzuciliśmy część przedmiotów do ekwipunku (i zabraliśmy 6 desek ;/)
@Chris - rekompensata w ekwipunku
@Rafalek1999 - rekompensata w ekwipunku
Błąd zostanie wyeliminowany rano.
Temat został zamknięty przez moderatora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz użyj przycisku zgłoś.

[Obrazek: tematzamkniety.png]
Temat zostaje przeniesiony do archiwum!

[Obrazek: tematprzeniesiony.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości